Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Doradztwo

Z usług doradczych Punktu Konsultacyjnego (z dofinansowaniem 90%) mogą skorzystać mikro, małe i średnie firmy w rozumieniu ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej, pod warunkiem, że w trakcie realizacji usługi założą działalność gospodarczą.

Czytaj więcej: Doradztwo

Doradcy PK KSU

Konsultanci - doradcy Punktu Konsultacyjnego KSU Towarzystwa Rozwoju Gminy Płużnica:

- Mirosława Tomasik - tel. 605-268-462, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Maciej Kowalski - tel. 502-240-963, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Maciej Puchała - tel. 605-284-932, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Marek Suchomski - tel. 605-664-458, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Robert Tomasik - tel. 512-077-234, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Towarzystwa Rozwoju Gminy Płużnica
87-214 Płużnica
tel/fax 56 687-39-09
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Doradztwo PK KSU

logafp

Usługa doradcza "Asysta w prowadzeniu działalności gospodarczej" to usługa skierowana do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz do osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, pod warunkiem, że w trakcie usługi Klient założy działalność gospodarczą i będzie kontynuował korzystanie z usługi jako przedsiębiorca.

Maksymalny czas trwania usługi doradczej dla jednego Klienta wynosi 40 godzin. Z usługi doradczej klient może skorzystać więcej niż raz, jednak nie może przekroczyć łacznie 40 godzin.

Usługi doradcze są dofinansowane w 90% i stanowiąc pomoc de minimis dla przedsiębiorcy, 10% stanowi wkład własny przesiebiorcy - 12 zł netto za godzinę doradztwa.

Usługa realizowana przez Doradcę PK KSU składa się z dwóch etapów:

  • Etap I: Diagnoza potrzeb biznesowych klienta
  • Etap II: Wsparcie doradcze w zakresie rozwoju firmy w zidentyfikowanych na Etapie I obszarach i zgodnie z uzgodnioną z klientem ścieżką postępowania

Usługi mogą być świadczone w ramach pięciu modułów:

  • Spełnianie wymogów formalno-prawnych
  • Marketing przedsiębiorstwa
  • Organizacja przedsiębiorstwa
  • Finanse przedsiębiorstwa
  • Rejestracja działalności gospodarczej

Punkt konsultacyjny KSU

Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica od dnia 20 października 2014 r. prowadzi Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług w ramach projektu „Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Poddziałania 2.2.1 Programu Operacyjnego  Kapitał Ludzki.

logafp

Koniec pracy PK KSU

Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje, iż PK KSU zakończyły z dniem 31.12.2013r. realizację projektu pt „Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops”.

Jednocześnie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica w dalszym ciągu świadczy usługi informacyjne i doradcze dla osób fizycznych zamierzających podjąć własną działalność gospodarczą oraz dla przedsiębiorców.

Dodatkowe informacje