Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaktualizowana lista rankingowa

FIO3

 Towarzystwo rozwoju Gminy Płużnica zamieszcza zaktualizowaną listę rankingową w ramach projektu „Inicjuj z FIO” III edycja konkursu.

Lista została zaktualizowana po rezygnacji jednej z grup nieformalnych oraz po otrzymaniu interpretacji z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotyczącej jednego z wniosków.

Lista rankingowa III - zaktualizowana 20.06.2016.pdf

Środki na wkład wlasny do projektu "Inicjuj z FIO"

herby 1s

Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica wspólnie ze Stowarzyszeniem Kujawsko Pomorskim Ośrodkiem Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych Tłok z Torunia pozyskało dofinansowanie wkładu własnego do projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych. Otrzymana kwota to 15 000 zł i jest wkładem do projektu „Inicjuj z FIO”.

Zadanie jest wspólfinansowane ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Śrdoki finansowe z FIO

FIO3

Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje, że otrzymaliśmy środki finansowe z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Od dnia 18.05.2016 r. rozpoczynamy wypłaty dotacji w ramach projektu „Inicjuj z FIO”.

Sprawozdania "Inicjuj z FIO"

FIO3

Poniżej zamieszone zostały wzory sprawozdań dla uczestników projektu III edycji „Inicjuj z FIO”

Jednocześnie przypominamy że zgodnie z zapisami umowy o dofinansowanie grupy nieformalne z opiekunem prawnym składają sprawozdanie częściowe (za załącznikami) aby otrzymać kolejną transzę środków finansowych.

Natomiast grupy nieformalne których opiekunem jest TRGP oraz młode organizacje składają tylko sprawozdanie końcowe (za załącznikami) z realizacji projektu.

sprawozdanie czesciowe dla grup nieformalnych.xls

sprawozdanie kocowe dla grup nieformalnych.xls

sprawozdanie koncowe dla modych ngo.xls

sprawozdanie koncowe merytoryczne dla wszystkich uczestnikw projetu.docx

Informacja dotycząca środków finansowych na realizację projektów z P FIO.

FIO3

Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje beneficjentów, którzy rozpoczęli realizację projektów w ramach „Inicjuj z FIO”, że operator TRGP w chwili obecnej nie posiada środków finansowych na wypłaty mikrodotacji. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej do dnia dzisiejszego nie przekazało nam transzy na rok 2016. Po otrzymaniu środków finansowych z MRPiPS niezwłocznie będziemy przekazywać mikrodotacje.

Wszystkie wydatki ponoszone od dnia podpisania umowy są kwalifikowalne.

Młode organizacje pozarządowe mogą realizować projekt ze środków własnych.

Grupy nieformalne posiadające opiekuna prawnego mogą realizować projekt ze środków własnych opiekuna.

Dodatkowe informacje