Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kluby Seniora w Gminie Płużnica – relacja

RPO 8.3

Klub Seniora w Wiewiórkach

Klub Seniora w Wiewiórkachw sierpniu intensywnie przygotowywał się do udziału w Dożynkach Gminnych 2018r. Panie zgłosiły swój wieniec do konkursu „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy”. Ich praca została doceniona i zajęły III miejsce. Osobami , które głównie przyczyniły się do powstania pięknej pracy były Panie Halina Napora z Wiewiórek i Krystyna Ogrodowska z Gorynia. Ponadto Seniorzy chętnie podczas zajęć kulinarnych przygotowywali przetwory z jabłek i śliwek , które przynosili z własnych ogrodów. Panie lubią zajęcia ruchowe, szczególnie na siłowni , która znajduje się przy Świetlicy. Z Panią psycholog dyskutują na ważne tematy m.in. autorytetów i upływającego czasu, grają w gry ćwiczące umysł i zapamiętywanie. W okresie 24-28.09.2018 r. zorganizowano imprezę integracyjną „Stara/Nowa Szafa”, podczas której mieszkańcy mogli wymienić się odzieżą. Społeczność Klubu jest coraz bardziej zżyta, seniorzy wzajemnie się wspierają i dopingują.

Monika Kaliszewska

Czytaj więcej: Kluby Seniora w Gminie Płużnica – relacja

Wiosna w Klubach Seniora

RPO 8.3

Wiosna to intensywny czas spotkań, warsztatów i wyjazdów dla seniorów z gminy Płużnica, którzy od ubiegłego roku uczestniczą w projekcie „Kluby Seniora w Gminie Płużnica”.
Kluby funkcjonują w ośmiu miejscowościach: Płużnicy, Nowej Wsi Królewskiej, Błędowie, Mgowie, Orłowie, Uciążu, Wiewiórkach i Wieldządzu. Każdy klub posiada swojego opiekuna, który na co dzień organizuje jego pracę.

Czytaj więcej: Wiosna w Klubach Seniora

Klub Seniora Płużnica

RPO 8.3

wrzesień 2018

20180903 180156

Czytaj więcej: Klub Seniora Płużnica

Klub Seniora Nowa Wieś Królewska

RPO 8.3

wrzesień 2018

DSCN0371

Czytaj więcej: Klub Seniora Nowa Wieś Królewska

Klub Seniora Orłowo

RPO 8.3

wrzesień 2018

DSCN0264

Czytaj więcej: Klub Seniora Orłowo

Dodatkowe informacje