Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyróżnienia i certyfikaty

 1. Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością Nr 154/3/SZJ/2013
 2. Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością Nr 154/2/SZJ/2010
 3. W podziękowaniu za zaangażowanie i współpracę przy wdrażaniu Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006 w województwie kujawsko-pomorskim.
 4.  Wyróżnienie w kategorii "Beneficjent EFS"
 5. Wyróżnienie w I edycji Konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2009.
 6. Certyfikat Systemu Jakości w zakresie  świadczenia usług doradczych, informacyjnych i szkoleniowych.
 7. Certyfikat Systemu Jakości Nr 154/SZJ/2007
 8. Certyfikat KSU w zakresie usług doradczych, szkoleniowych oraz informacyjnych.
 9. Certyfikat Systemu Jakości Nr 277/2004
 10. Zdobycie nagrody "Złota Kareta'99" gazety "Nowości Toruńskie" w dziedzinie aktywność obywatelska za aktywizację środowiska wiejskiego do poszukiwania nowych kierunków rozwoju.
 11. Złota kareta
 12. Zaproszenie do prezentacji na ogólnopolskiej Konferencji Krajowego Urzędu Pracy "Stan, Perspektywy, Dobre Praktyki" projektu "Podniesienie kwalifikacji lokatorów Małego, Wiejskiego Inkubatora Przedsiębiorczości" współfinansowanego przez UKIE w ramach programu Małych Grantów.
 13. Dyplom uznania
 14. Uzyskanie wyróżnienia w III edycji konkursu "Porządnie poza Rządem" Fundacji im. Stefana Batorego - za świadomość misji i celów, za niestereotypowe działania na rzecz mieszkańców gminy, którym przyświeca motto: "pomagając ludziom należy dać im nie rybę lecz wędkę" .
 15. Wyróżnienie ,,PORZĄDNIE POZA RZĄDEM"
 16. Uzyskanie nagrody Krajowego Centrum Doradztwa Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich w Brwinowie w konkursie "Sposób na sukces"- 2000r. za najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość i nowe miejsca pracy na terenach wiejskich.
 17. Dyplom „Sposób na Sukces"
 18. Uzyskanie tytułu „Gminy Roku 2000" województwa Kujawsko-Pomorskiego w plebiscycie Gazety Pomorskiej i Radia PIK pod patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego za: niestereotypowe, innowacyjne rozwiązania w zakresie rozwoju gminy, aktywizację i zmianę świadomości środowiska wiejskiego, poszukiwanie nowych miejsc pracy, obniżenie stopy bezrobocia w 1999r. o 1,88% ( jako jedyna gmina powiatu Wąbrzeskiego).
 19. Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością w zakresie świadczenia usług doradczych o charakterze ogólnym, informacyjnych i szkoleniowych
 20. Certyfikat Systemu Jakości Nr154/2/SZJ/2010
 21. Certyfikat Systemu Jakości Nr 154/SZJ/2010                                                                    
 22. Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego wyraża podziękowania dla Towarzystwa Rozwoju Gminy Płużnica w Płużnicy za współpracę w realizacji projektu „Budowa sieci Punktów Konsultacyjnych w ramach Krajowego Systemu Usług dla MSP”. Składamy gorące podziękowania wszystkim pracownikom Państwa ośrodka zaangażowanym w realizację projektu, z którymi mieliśmy zaszczyt współpracować.
 23. Wyróżnienie Marszałka województwa Kujawsko-Pomorskiego za rok 2009 w dziedzinie "Budowa Społeczeństwa Obywatelskiego"
 24. Podziękowanie za zaangażowanie w pracę Komitetu Monitorującego Regionalnego Programu Operacyjnego za rok 2007-2013 od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotra Całbeckiego.

Dodatkowe informacje