Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wzory dokumentów w ramach programu "Małe granty Gminy Płużnica"

banner herb

 

 

Poniżej zamieszczamy wzory dokumentów dla grup nieformalnych oraz organizacji pozarządowych, którzy otrzymali mikrodotacje w ramach programu „Małe granty Gminy Płużnica”.

Lista obecności

Oznaczenie sali

Wzór papieru firmowego

Zgoda na uczestnictwo w projekcie dzieci

Karta czasu pracy społecznej

Zestawienie godzin pracy np. przy umowie zlecenia

Opis faktur/rachunków

Sprawozdanie

 

 

 

Wyniki konkursu "Małe Granty w Gminie Płużnica"

banner herb

 

Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje, że zakończyła się ocena złożonych wniosków ramach konkursu "Małe Granty Gminy Płużnica".

Szczegółowe informacje dotyczące ilości punktów i kwot dofinansowania znajdują się na liście rankingowej:

Lista rankingowa

W sprawie szczegółów dotyczących podpisywania umów i realizacji projektów prosimy kontaktować się z biurem Towarzystwa osobiście lub pod numerami telefonów 56 687-39-09, 726-088-408 i 726-088-405.

Mikrodotacje dla mieszkańców Gminy Płużnica

banner herbTowarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica zaprasza do składania wniosków w ramach programu „Małe Granty w Gminie Płużnica”.

Projekt skierowany jest dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych (minimum 3 osoby działające na rzecz społeczności lokalnej) z terenu Gminy Płużnica.

W ramach konkursu można uzyskać maksymalnie do 2 tysięcy zł na inicjatywy oddolne i działania aktywizujące społeczność lokalną. Wniosek o mikrodotację wraz z budżetem można składać w terminie do 15.03.2018 r.

Planowane jest także zorganizowanie spotkania informacyjnego dla zainteresowanych osób w celu omówienia szczegółów konkursu.

Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Środki na realizację projektu pochodzą z Gminy Płużnica.

Wniosek o mikrodotacje 2018

Budżet. docx

Budżet.xlsx

Umowa o współpracy

Regulamin konkursu

Karta oceny formalnej

Karta oceny merytorycznej

Dodatkowe informacje